Květen 2009

Nej Cullen

28. května 2009 v 18:09 Ankety
Dole je anketa o nej cullena hlasněte

Cullen Fans

28. května 2009 v 17:59 | Admin |  Fans
Přezdívka: Mrs.ManinQaa.Cullen
Adresa blogu: http://renesme-cullen.blog.cz
Nej Cullen: Alice a Edward

Přezdívka: *Emd!nQa*
Adresa blogu: http://emdinqa.blog.cz
Nej Cullen:Edward a Bella

Přezdívka: christina-cullen
Adresa blogu: http://twilight-by-christina-cullen.blog.cz
Nej Cullen: Edward, Alice a Emmett

Přezdívka:tWilightCC
Adresa blogu:http://twilightcc.blog.cz
Nej Cullen: Edward(Alice, mám je oba stejně ráda)


Přezdívka:Bella
Adresa blogu:http://now-moon.blog.cz
Nej Cullen:Jasper

Přezdívka:Ninka
Adresa blogu:http://jasperhale.blog.cz
Nej Cullen:Jasper

Přezdívka: M!ss Alice Cullen
Adresa blogu: http://katrin123456.blog.cz
Nej Cullen: Alice

Přezdívka:Selene
Adresa blogu:http://s-u-m-r-a-k.blog.cz
Nej Cullen:Jasper

Přezdívka:kamczik-twilight
Adresa blogu:http://kamczik-twilight.blog.cz
Nej Cullen:Emmett

Přezdívka:Kikina
Adresa blogu:http://h2o-montana.blog.cz
Nej Cullen:Rosalie

Napiš svůj twilight blog a staň se Twilight fanouškem

24. května 2009 v 18:19 | Admin
Přihlášky pište do komentářů.
--------------------------------------
Přezdívka:
Adresa blogu:
Nej Cullen:
--------------------------------------
To je vše ale musíš si dát na blog ikonu fanklubu.Samozdřejmě na viditelné místo,nejlépe do menu.
Až budeš přidán pisnu ti na blog... Děkuji že ses přihlásil/a.

Esme Cullen životopis

24. května 2009 v 18:08 | Admin |  Esme
Celé jméno: Esme Anne Platt Evenson Cullen

Přezdívka: Esme

Věk: 26

Stav: upír

Zvláštní vlastnost: schopnost vášnivě milovat

Narozena: 1885, Columbus, Ohio

Přeměněna: v r.
1921 Carlislem Cullenem

Barva vlasů: karamelové měkké vlny

Barva očí: zlatá/černá

Popis: srdcovitý obličej, drobná štíhlá postava, nemá však tak ostře řezané rysy jako ostatní, ty její jsou oblejší

Pracuje: restaurování starožitností, starání se o rodinu
Rodina:
partner a manžel: Carlisle Cullen
adoptivní děti: Edward, Alice a Emmet Cullen a Jasper a Rosalie Hale
manžel za života: Charles Evenson
Koníčky: achitektura, restaurování, starání se o rodinu

Carlisle Cullen-životopis

24. května 2009 v 18:07 | Admin |  Charlisle
Carlisle se narodil v Londýně asi na začátku 40. let 17. století. Bylo to těsně před nástupem Cromwelovy vlády. Byl jediným synem anglikánského pastora. Jeho matka zemřela při porodu.
Jeho otec byl netolerantní člověk. Jak se k moci dostali protestanti, stal se nadšeným pronásledovatelem katolíků a vyznavačů jiných náboženství. Také velmi věřil v existenci zla. Vedl hony na čarodějnice, vlkodlaky a upíry. Upálili mnoho nevinných lidí.
Když pastor zestárl, pověřil hony svého poslušného syna. Zpočátku byl pro něj Carlisle zklamáním, odkládal obvinění, neviděl démony tak, kde neexistovali. Ale byl vytrvalý a chytřejší než jeho otec. Opravdu odhalil skupinu upírů, kteří žili schovaní v městských kanálech a vycházeli jenom v noci na lov. V těch dobách, kdy příšery nebyly jenom mýty a legendami, tak žili mnozí z nich. Lidé samozřejmě popadli vidle a pochodně a čekali na místě, které Carlisle označil, až vyjdou na ulici. Nakonec se jeden upír objevil. Musel být velmi starý a slabý hlady. Carlisle ho slyšel, jak latinsky zavolal na ostatní, když ucítil pach davu. Utíkal ulicemi a Carlisle- bylo mu třiadvacet a byl velmi rychlý- vedl stíhání. Ten tvor by jim dokázal snadno utéct, ale Carlisle si myslí, že měl příliš velký hlad, takže se otočil a zaútočil. Napřed napadl Carlisle, ale ostatní byli za ním, tak se otočil, aby se bránil. Dva muže zabil a třetího odtáhl s sebou. Carlisle nechal krvácejícího ležet na ulici.
Carlisle věděl, co jeho otec udělá. Těla budou spálena- cokoliv infikovaného nestvůrou musí být zničeno. Carlisle instinktivně jednal tak, aby si zachránil vlastní život. Odplazil se z ulice, zatímco dav stíhal zloducha a jeho oběť. Tři dny se schovával ve sklepě, zahrabaný do hnijících brambor. Je zázrak, že dokázal být zticha, a zůstal tak neodhalený.
Pak bylo po všem, a on si uvědomil, čím se stal a vzbouřil se proti tomu. Snažil se zničit sám sebe. Ale to není tak snadné. Skákal z velkých výšek. Snažil se utopit se v oceánu. Ale teprve v novém životě začínal, a byl velmi silný. Je úžasné, že i když byl upírem teprve krátce, dokázal odolat lovení. Tehdy je instinkt nejsilnější, překoná všechno. Ale on se sám sobě tak hnusil, že měl sílu snažit se zabít sám sebe vyhladověním.
Takže byl velmi vyhladovělý a nakonec zeslábl. Odtáhl co nejdál od lidského osídlení, protože poznal, že také jeho vůle ochabuje.
Jednou v noci prošlo kolem místa, kde se ukrýval, stádo jelenů. Byl tak žíznivý, že bez přemýšlení zaútočil. Síla se mu vrátila a on si uvědomil, že existuje i jiná možnost, než být divým netvorem, kterého se bál. V následujících měsících se zrodila jeho nová filozofie.
Znovu našel sám sebe. Byl vždy inteligentní a nadšený do učení. V noci studoval, ve dne plánoval. Přeplaval do Francie a pokračoval dál po Evropě, do tamních univerzit. V noci studoval hudbu, vědu a lékařství- a našel své pokání, své povolání- v zachraňování lidských životů. Carlisleovi trvalo dvě století mučivého úsilí, než zdokonalil své sebeovládání. Teď je imunní k pachu lidské krve a je schopný dělat práci, kterou miluje, bez utrpení.
Studoval v Itálii, když tam objevil ostatní. Byli mnohem civilizovanější a vzdělanější než ta strašidla z londýnských kanálů… Aro, Marcus a Caus Volturiovi… Velmi obdivoval jejich civilizovanost, jejich kultivovanost, ale oni se neustál snažili vyléčit jeho averzi k ,,přirozenému zdroji potravy", jak tomu říkali. Snažili se ho přesvědčit a on se snažil přesvědčit je, ale k ničemu to nevedlo.
Tehdy se Carlisle rozhodl, že to zkusí v Novém světě. Snil o tom, že najde tvory, jako je sám. Byl velmi osamělý. Dlouho nikoho nenacházel. Ale protože se strašidla stala postavami z pohádek, zjistil, že mezi nepodezíravými lidmi může žít, jako by byl jedním z nich. Začal praktikovat medicínu. Ale společenství, po kterém toužil, se mu nedostávalo, vztah s člověkem nemohl riskovat.
V roce 1911 pracoval v Columbusu, Ohiu, kde ošetřoval šťastnou a krásnou mladou dívku jménem Esme Plattová kvůli zlomené noze. Krátce nato, se přesunul do Chicaga.
Když udeřila chřipková epidemie, pracoval po nocích v jedné nemocnici v Chicagu. Už několik let se v mysli zaobíral myšlenkou a byl téměř odhodlaný k činu- když nemůže najít druha, nějakého si stvoří. Nebyl si absolutně jistý, jak došlo k jeho transformaci, takže váhal. A naprosto odmítal ukrást život někomu tak, jak byl ukraden jemu. V takovém stavu potkal Edwarda...
To Edwardova matka ho přesvědčila. Jmenovala se Elizabeth. Elizabeth Masenová. Jeho otec, Edward starší, se v nemocnici už neprobral k vědomí. Zemřel v první vlně chřipkové epidemie. Edward se jí hodně podobá- měla také ten zvláštní bronzový odstín vlasů a její oči byly úplně stejně zelené jako ty jeho. Elizabeth mařila svoje vlastní šance na přežití tím, že se ho ze svého lůžka snažila krmit... Bylo právě po západu slunce a Carlisle přišel, abych nahradil lékaře, kteří pracovali celý den.
Napřed zkontroloval Elizabeth a jejího syna. Vytvořil si k nim vztah. Což je vždycky nebezpečná věc, vezme-li se v úvahu křehkost lidské přirozenosti. Okamžitě viděl, že to s ní bere špatný konec. Horečku se nedařilo snížit a její tělo bylo příliš zesláblé, aby ještě vydrželo bojovat. Tehdy ho prosila, aby Edwarda zachránil, že musí udělat něco, co ostatní nemůžou. Poznala jeho tajemství. Pak ji horečka přemohla a ona už se neprobrala k vědomí. Do hodiny zemřela.
Carlisle strávil několik desetiletí úvahami nad tím, že si stvoří někoho sobě blízkého, před kterým by nemusel předstírat, ale nikdy si to nedokázal ospravedlnit, udělat to, co udělali jemu. A teď před ním ležel Edward, kterému zbývali už jen hodiny života. Nedokázal pochopit, jak to mohla uhodnout, jak mohla matka chtít pro svého syna něco takového. Při pohledu do Edwardova obličeje v něm viděl něco čistého, dobrého a přál si, aby takový obličej měl jeho syn… Napřed odvezl Elizabeth do márnice a pak se vrátil pro Edwarda. Vykradl se s ním zadními dveřmi márnice a odnesl ho po střechách k sobě domů. Nebyl si jistý, co má dělat. Rozhodl se, že mu způsobí stejné rány jako měl on sám. Bylo to mnohem bolestivější a zdlouhavější, než bylo nutné, ale nikdy nelitoval, že Edwarda zachránil.
Ta dvojice se přestěhovala do severního Wisconsinu, kde, v roce 1921, znovu ošetřoval Esme. Tentokrát, ale zranění byla vážnější, původem byl pokus o sebevraždu. Pamatoval si ji už zdřívějška a cítil zármutek nad obratem, jaký vzal její život, a tak Carlisle přeměnil Esme, aby ji zachránil. Zamilovali se do sebe a a vzali se. (pouze jednou stejně jako Alice s Jasperem)
V roce 1933 Carlisle našel Rosalii. Rozhodl se ji přeměnit a doufal, že se stane Edwardovi tím, čím pro něj byla Esme, ale to se nestalo.
V roce 1935 Rosalie při lovu našla Emmeta a Carlisle ho pro ni přeměnil. Ačkoli nepřeměnila Alici a Jaspera, přijal je jako součást rodiny, když k němu přišli.
Okolo roku 1936 se Carlisle se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde potkali Quileutské indiáni. Ti měli schopnost přeměnit se ve vlkodlaky. Uzavřeli smlouvu, že dokud Cullenovi nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě, tak je Quileté nechají na pokoji. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali jinam.
Později se k nim přidali Alice a Jasper a Carlisle je přijal do rodiny.
Rodina žila nějakou dobu na Aljašce s Denajskými. Poté se přesunuli zpět do Forks a žijí zde klidné dva roky než se přistěhuje do Forks Isabella Swan a všechno se rozjíždí.....

Rosalie Hale životopis

24. května 2009 v 18:00 | Admin |  Rosalie
Celé jméno: Rosalie Lillian Hale
Stav: upír
Datum narození: v roce 1915
Datum přeměny: roku 1933
Věk: je jí 18
Původně pochází z: Rochestr, New York
Barva vlasů: zlatá
Barva očí: zlatá/černá
Výška: 175 cm
Fyzická popis: připomíná sochu, vypadá jako anděl, vlnité zlaté vlasy do půli zad. (Emmett o Rosalii- "když jsem jí poprvé uviděl, myslel jsem že je to anděl)
Charakteristický rys: houževnatost
Co dělá: v současné době studuje ve Forks
Rodina: manžel Emmett, sourozenci Alice a Edward Cullenovi, Jasper (Jasper a Rosalie mají příjmení Hale přestože je Jasper manžel Alice, Jasper a Rosalie vypadají jako dvojčata, proto si Jasper po přeměně vzal příjmení Rosalie-Hale)
Přezdívka: Rose
Kdo jí přeměnil:Carlisle Culen, chtěl aby se Rosalie stala Edwardovou manželkou, ale Rose ani Edward k sobě nenašli cestu, Rosalie se zamilovala do Emmett a rozhodla se ho zachránit před smrtí, přinesla ho zraněného Carlislemu a ten jí pro ni přeměnil
Zájmy: mechanické - vrtání se v autech
Auto: červený kabriolet BMW M3
Osobní historie: Bude to prozkoumané v Zatmění - Rosalie se dostala do rodiny Cullenů jako družka pro Edwarda v roce 1933. Avšak ti dva nikdy na sebe navzájem nereagovali jako na něco jiného než jako bratr a sestra. V roce 1935 Rosalie objevila Emmetta napadeného medvědem a odnesla ho k Carlisleovi, aby ho zachránila. Veřejně se několikrát provdala za Emmetta, když se chystá předvádět a aby se byla zahrnuta pozorností. Rosaliina skutečná definice jejích znaků je její krása. Skoro jako Emmettova síla - oni jsou oba více tělesnější než intelektuální, což z nich dělá perfektní protějšky.
Byla to Rosalie, kdo řekl Edwardovi, že je Bella mrtvá a tím u něj spustila misi se zabít. Později se omluvila. Je také jediná z Cullenů, kdo nehlasoval pro laskavost, aby se Bella stala upírem a tvrdí, že to není volba, kterou dělá pro sebe. Rosalie také jako jediná se nikdy nesmířila s tím co se z ní stalo, v době kdy musela zemřít byla absolutně šťastná a proto nechce aby se Bella také změnila.

Emmet Cullen životopis

24. května 2009 v 17:58 | Admin |  Emett
Celé jméno: Emmett McCarty Cullen
Stav: upír
Datum narození: 1915
Datum přeměny na upíra: 1935 - dva roky po Rosalii - bylo mu 20.
Původně pochází z: Tennessee
Barva vlasů: Tmavá
Barva očí: upírská zlatá/černá
Výška: 195,5 cm
Fyzická popis: Velký, svalnatý, hmotnosti jako vzpěrač, kudrnaté vlasy
Výjimečné nadání: Síla
Povolání: V současné době zapsaný na Střední škole ve Forks
Rodinní příslušníci: Oženěn za Rosalii
Příčina přeměny: Carlisle Cullen
Záliby: soutěžení jakéhokoli druhu
Auto: červený džíp Wrangler
Osobní historie: V roce 1935 Emmett byl na lovu v horách Tennessee, když byl napaden medvědem. Byl velmi blízko smrti, ale Rosalieho našla a odnesla ho ke Carlisleovi, aby ho zachránila. Emmett popisuje tu událost jako zachránění andělem, který ho potom odnesl k Bohu. Jakmile se bolest vytratila, Rosalie a Carlisle mu vysvětlili situaci, a k jejich překvapení, celá upírská záležitost ho nezneklidnila. Jeho vlastními slovy:" Ale pokud Carlisle a Rosalie, můj anděl, byli upíři, jak hrozné by to mohlo být?" Zpočátku měl problémy s pravidly a při několika příležitostech ochutnal lidskou krev.
Oženil se s Rosalie, a oženil se s ní několikrát pro efekt. Emmett udělá cokoliv, aby učinil Rosalii šťastnou, a jelikož Rosalie má ráda šťastnou pozornost a chystá se předvádět, mají svatbu za každé uplynutí několika let. Častokrát on a Rosalie žijí odděleně od ostatních jako novomanželský pár.

Jasper Hale-životopis

18. května 2009 v 17:22 | Daren Angel |  Jasper
____ Jasper Hale ____


Celé jméno: Jasper Whitlock Hale
Stav: upír
Datum narození: 1843
Datum přeměny: 1863
Věk: je mu 20
Původně pochází z: Texasu
Barva vlasů: medová blond
Barva očí: zlatá/černá
Výška: 190,5 cm
Fyzická popis: svalnatý, ale štíhlý
Charakteristický rys: Schopný manipulovat emocemi lidmi okolo sebe
Co dělá: V současné době studuje ve Forks
Rodina: manželka Alice, sourozenci: Rosalie Hale (jsou si s Rosalií velice podobní-lidé myslí že jsou dvojčata), Emmett a Edward Cullenovi
Přezdívky: Jazz
Kdo ho přeměnil: Maria
Zájmy: Zaujatý studentským úsilím

Osobní historie: Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války("sever proti jihu"). Upírská "rodina" (tři upírky), která ho přeměnila v roce 1863 byla velmi odlišná od Cullenů v jejich dietních návycích - oni se krmili lidmi. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života a hledal něco lepšího. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.
Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici.
Udělá cokoli pro Alici, protože ona je celý jeho život. I když se chová k ostatním členům rodiny s respektem, není s nimi úzce spjat způsobem, jakým je k Alici.
Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.

Jeho láska: Alice Cullen


Edward Cullen životopis

18. května 2009 v 17:18 | Daren Angel |  Edward
_______ Edward Cullen ______


Celé jméno: Edward Anthony Masen Cullen
Jeho stav: upír
Datum narození: 20. června, 1901
Věk: "zemřel" když mu bylo 17 let
Datum přeměny na upíra: rok 1918
Původně pochází z: Chicaga, Illinois
Barva vlasů: bronzová
Barva očí: původně zelená, teď zlatá/černá
Výška: 188 cm
Jeho popis: vysoký a hubený. Chlapecký vzhled. Rozcuchané vlasy.
Výjimečné nadání: čtenář myšlenek
Co dělá: stejně jako jeho nevlastní sourozenci studuje na Střední škole ve Forks
Rodina: původně syn Edwarda a Elizabeth Masenových - adoptivní syn Carlislea a Esme Cullenových
Sourozenci: Alice, Emmett,Rosalie a Jasper Cullenovi
Kdo ho přeměnil: Carlisle Cullen
Koníčky: sbírání aut, hra na klavír.
Auto: stříbrné Volvo S60R, stříbrný Aston Martin V12

Osobní historie: Edwardův lidský život v Chicagu byl velmi šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí, protože jeho otec byl úspěšný právník. Největším trápením v matčině životě byla skutečnost, že zuřila Světová válka a Edward byl pouze rok vzdálen od odvodu, který byl v srpnu 1918 snížen na věk 18 let.
Během září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vyžádala si život obou Edwardových rodičů a málem také vzala jeho vlastní. Jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, který ho zachránil tak, že jej přeměnil v upíra. Byla to Edwardova matka, kdo požádal Dr. Cullena, aby Edwarda zachránil. Vypadala jako že "ví", že Carlisle by ho zvláštním způsobem mohl zachránit a poprosila ho, aby to udělal.
Od té doby, Edward vystupoval jako Carlisleův adoptivní syn, než se jeho rodina rozrostla do své současné velikosti. Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ale nevykonával ji v praxi. Miluje, rychlou jízdu autem, a jako koníčka má sbírání aut.
Od roku 1927 až do roku 1931 měl Edward záchvat rebélie a na několik let sám od sebe opustil Carlislea a Esme Cullenovi. Usoudil, že může vysávat lidi, pokud byli skutečně ztělesněním zla. Využíval svou zvláštní schopnost, aby se vyvaroval nevinnému. Po nějakém čase už nedokázal "uniknout dluhu takového množství ukradnutých lidských životů, nehledě na to, jak omluvitelných" a proto se vrátil ke Carlisleovi a Esme, kteří ho zpátky přivítali s otevřenou náručí.
Okolo roku 1936 se Edward se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde narazili na Quileutské indiány, kteří měli schopnost se přeměnit ve vlkodlaky. Dohoda ujednala, že vlci nechají Cullenovi na pokoji po tak dlouho, dokud nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali na jiná místa.
V roce 2003 se Cullenovi vrátili do Forks. Potom v roce 2005 Edward potkal Isabellu Swanovou. Její krev pro něj "zpívala" a on se do ní šíleně zamiloval. Brzy přišla na jeho tajemství a přijala jej jako upíra. Navzdory nesčetným překážkám se do sebe zamilovali. Když se Bella stala obětí upíra-stopaře jménem James, Edward byl donucen napít se její krve, aby zastavil jed šířící se po jejím těle.
Edward zůstal s Bellou do její katastrofální oslavy osmnáctin, kde byl donucen přehodnotit budoucnost jejího života s ním. Rozhodne se, že pro Bellu bude lepší, když bude žít normální život bez něj a opustí sám se svou rodinou Forks. Čas tráví sledováním Victorii všude kolem jihu Spojených států a dokonce se odváží do Mexika a Jižní Ameriky, když mu řeknou, že je Bella mrtvá, jede do Itálie s úmyslem spáchat sebevraždu. Bella a Alice přijedou včas, aby ho zastavili. On přesvědčí Volturiovi, aby je všechny nechali vrátit se do Forks s příslibem, že se Bella stane upírem.
Návratem do Forks se myslí návrat k normální rutině mezi Edwardem a Bellou. On souhlasí s přeměnou Belly, pokud se za Edwarda provdá. Tehdy je upozorněn Jacobem Blackem, že smlouva říká, že má upír zakázáno kousnout člověka.

Jeho láska: Isabella Swanová


Alice Cullen -životopis

18. května 2009 v 17:11 | Daren Angel |  Alice

free image host
Celé jméno: Mary Alice Brandon Cullen
Přezdívka: Alice
Věk: je jí 19 let
Barva vlasů: černá
Barva očí: zlatá/černá
Co dělá: studuje Střední školu ve Forks
Její láska: Jasper Cullen
Její stav: upírka
Její nadaní: může vidět budoucnost díky svému výjimečnému nadání. Předtím než se stala upírem, byla zavřená v blázinci kvůli tomuto nadání.
Datum narození: někdy kolem roku 1901
Přeměna na upíra: někdy v 2O. letech 20 století - bylo jí 19.
Původně pochází z: Biloxi, Mississppi
Výška: 147, 5 cm
Její popis: podobná elfovi, velmi hubená, jemné rysy, krátce střižené vlasy rozježené všemi směry. mramorová, studená kůže.
Rodina: manžel Jasper Cullen - adoptivní člen rodiny Cullenů. Otec - Carlisle Cullen a matka - Esme Cullen
Sourozenci: sestra Cynthia (za jejího lidského života), nevlastní sourozenci - Rosalie, Emmett, Jasper a Edward Cullenovi.
Kdo jí přeměnil: pracovník v ústavu pro duševně choré - jméno neznámé.
Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro duševně choré kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stala se chráněnkou upíra, který pracoval v budově. James- upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír. Jakmile mu (upírovi pracujícímu v blázinci) bylo jasné, že po ni James jde, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil toho druhého upíra (pracujícího v blázinci). Alice neměla žádnou vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu.V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Pátral po někom a Alice mu poskytla pomoc. Jeden druhého našli někdy v roce 1948 a roku 1950 Alice našla Carlislea pomocí svého nadání. Od té doby se stali členy rodiny Cullenových.Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jen jednou.Alice s Bellou Swanovou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím Bellina přátelství s Edwardem (Alicinym nevlastním bratrem). V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil informovat Bellu. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.

Culens photo

18. května 2009 v 17:07 | Daren Angel |  Cullens
free image host free image host free image host free image host

Cullen Fans-Registrace

18. května 2009 v 16:59 | Daren Angel
Přihlášky pište do komentářů.
--------------------------------------
Přezdívka:
Adresa blogu:
Nej Cullen:
--------------------------------------
To je vše ale musíš si dát na blog ikonu fanklubu.Samozdřejmě na viditelné místo,nejlépe do menu.
Až budeš přidán pisnu ti na blog... Děkuji že ses přihlásil/a.